Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

11 + 5 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
  • aldatmak

    Karakter yoksunlarının sergiledikleri bir davranış biçimi. Aldatan insan aslında karşısındakine değil kendi onuruna zarar veriyor demektir. Evet aldattığı insan belki çok üzülecek, hatta yıkılacak ve bunun etkisinden uzun bir süre çıkamayacak olabilir. Fakat aldatan insan da bu davranışıyla kendi insanlık seviyesini sıfırlamış ve haysiyetini kaybettiğini resmi olarak ilan etmiştir. Her insan ikinci bir şansı hak eder derler fakat aldatan kişi için ikinci kez denemek diye bir şey söz konusu olamaz.

    Kesinlikle katılyorum koray bey. Aldatmak acizlik affetmekte ayrı bir acizliktir. Kimse şansı da haketmez ayrıca ben katılmıyorum demesinler. Affedınce bu nasıl olsa benı affetti yapayım, edeyim oluyor.

    Aldatan aldanırmış. Bahane bol gönül dara düşünce demiş atiye :) şaka bir yana ne aldatırım ne aldatılırım diye düşünüyorum. Bazen çok sıkılır, daralırız ve karsı taraf ile baş edemeyeceğimizi ya da bunu sürdüremeyecegimizi söylemek isteriz ama söyleyemeyiz veya anlık olarak aldatırız dolaylı yollarla da olabilir. İşte buna hıc gerek yok o an söylemek gerekir. Acı da olsa bir kere yıkılır insan sonra ne b.. yemek istiyorsa yer. Ne bu aldatmak hoşuna mı gıdıyor insanların ben anlamadım. Öbür tarafı var bu dünyanın.

    polissozluk polis_sozluk polissozluk