Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

2 + 10 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • kanal istanbul her yönüyle

  Kanal İstanbul belkide siyasilerden bilim adamlarına herkesin gündeminde olan ve tartıştıkları konulardan biri bende bu projeyi istemeyenlerdenim ülkeme yararı olan her şeyi isterim ama araştırılmadan veya belirli bir amaca yönelik yapılan işlerin nasıl zarar vereceğini bilmeden atılan adımlar her zaman çevre felaketine yol açacak durumlara gebe kalacaktır mesela bu projeyi yapmak isteyenler bu işe karşı olanların neden karşı olduklarına verecekleri cevaplar çok önemlidir ülkemizin gelişmesini istemiyorlar bizi kıskanıyorlar gibi söylemler sorulan sorulara hiç cevap vermiyor mesela bu kanal İstanbul yapıldığında ne gibi sorunlar çıkacak bu sorulara cevap verecek siyasilerin olması gerekir ve ikna edecek ve gönül rahatlığıyla tüm Türkiye'nin desteklediği bir proje yapılır ki herkesin içine siner.Sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda arkadaşlar hep beraber saygı çerçevesinde tartışalım siyasilerin yapamadıklarını burada yapalım selametle.

  güzel bir konu tartışmayı beceremeyen bir toplumuz ama halen umut var bende kanal İstanbul istemeyen kesimdenim bu tamamen çevre felaketine yol açacağından kaynaklanıyor. Şimdi Karadeniz dediğimiz yer Black sea bu denize kıyısı olan bir çok ülke var ve bu ülkelerin sanayisinin belediyelerini atıkları bu denize dökülüyor ve bu nedenle en kirli deniz Karadenizdir. Bu denizin kirli olması sebebiyle burada açacağınız bir kanal Marmara ve eğe oradan da Akdeniz'e karışacak olan kirli sular ile içme suyunuzu nasıl zehirleyeceğinizin farkına varacaksınız sadece bu yönü ile çok ciddi bir çevre kirliliği ve su kıtlığına yol açacak ayrıca su kaynağı olan İstanbul da ki göllerin çoğuna kirli tuzlu su karışacak ve içme suyu kaynaklarını tamamiyle yok edeceksiniz.

  ucu açık çok sıkıntılı bir konu bende naçizane fikrimi söyleyebilirim iyi durumları da var kötü durumları da 7 yılda bitecek bir proje bu proje devam ederken hükumet değişikliğinde belkide yarım kalacak ve tahribata yol açacak bir proje her ne kadar da muhalefet olarak görünen ana muhalefet partisi CHP ne kadar bu duruma sebep olmak istemese de hükumet milli geliri kullanarak bu işi yapacağını açıkladı şimdi İstanbul iktidarın kaybettiği bir şehir olarak kendi reylerinin de bu işe karşı olması önümüzde bir seçim olursa hükumetin değişeceği kaçınılmaz bu durumda yeni kurulan hükumet yarılanan projeyi yarım mı bırakacak yoksa kaldığı yerden devam edecek mi bu işi aslında şimdiden düşünmek lazım.

  Bne ıstanbulda yasamadıgım halde istemiyorum. Adamın yaptıgı hiç birşeyi istemiyorum arkadaşım. Yapmasın eli hiç bir yere değmesin o ne olacak en ufak bir depremde gidecek. Adam agacları katlediyor. Bina dikiyor. o binalarda yıkılacak. Nerede eski istanbul. Ama yok hala ona oy veriyorlar e kusura bakmayında hakediyorsunuz. Kim oy veriyorsa bin beterini hakediyor.

  polissozluk polis_sozluk polissozluk